bahanur yachting maviyolculuk
bahanur yachting maviyolculuk blaue reise blue cruise
Günümüzde mavi yolculuk, Bodrum ile Antalya arasındaki Ege ve Akdeniz sahil şeridini içine alan geniş bir alanda yapılmaktadır. Rotanızı oluştururken, kaptanın fikrini almak, tatil sürenizi ve tatilinizin tarihini göz önünde bulundurmak daha rahat ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.
Biz de onca yıllık yaşanmışlıklardan yola çıkarak sizlere önerebileçeğimiz rotalar hazırladık:

Fethiye-Göcek-Fethiye:

Bu rotayı 3 ile 7 gün arası yapmanız mümkündür. Yatın, denizin, koyların ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz en ideal rotadır. Yatınıza Fethiye limanından biner; Gemiler Adasının gecesini yaşayabilir, Ölüdeniz'in dışında maviyle yeşilin buluştuğu Göcek koylarını; Bedrirahmi, hamam, yassıcalar, tersane... görebilirsiniz. Tatil sonunda dinlenmiş olarak yatınızdan Fethiye Limanından ayrılırsınız.

Fethiye-Kekova-Fethiye:

Bu rotayı 7 gün veya daha fazla yapmanız mümkündür. Yatınıza Fethiye Limanından biner Kalkan'a ve Kaş'a uğrayarak, Kekova batık şehrini görebilirsiniz. Simena Kaleköyüne çıkarak muhteşem bir gün batımına şahitlik eder, Kekova'da olmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Dilerseniz Demre Çayağzından küçük bir tur yaparak Noelbaba Kilisesini ve Myra Antik şehrini de gezebilirsiniz. Tatil sonunda dinlenmiş olarak ve farklı yerler tanımanın keyfiyle yatınızdan Fethiye limanından ayrılırsınız.


Fethiye-Ekincik-Fethiye:

Bu rotayı 7 gün veya daha fazla yapmanız mümkündür. Yatınıza Fethiye Limanından biner yeşilin ve mavinin içiçe geçtiği Göcek koylarında keyifli zamanlar geçirir ve Ağa Limanın da geceleyebilirsiniz. Yatınız Ekincik limanına ulaşabilmek için erken saatte demir alacaktır, arzu ederseniz erken kalkıp, güneşin doğuşuna şahitlik edebilir, Ekincik'ten Dalyan'a tur yaparak Dalyan'ı görebilir ve çamur banyosu yapabilirsiniz. Tatilinizin sonunda farklı ve güzel bir tatil gecirmenin keyfiyle yatınızdan Fethiye limanından ayrılırsınız.
Önerdiğimiz bu rotalar dışında sizlerinde önerilerine açığız ve karşılıklı görüşerek yeni rotalarda oluşturabiliriz. Bizler için önemli olan yatımıza gelen misafirlerimize güvenli, samimi ve keyifli ortamlar sunabilmektir.

Detaylı Harita

bahanur yachting maviyolculuk blaue reise blue cruise