bahanur yachting maviyolculuk
bahanur yachting maviyolculuk blaue reise blue cruise
Mavi yolculuğun öyküsü, Halikarnas Balıkçısı ve arkadaşları Bedri Rahmi Eyüpoğlu ile Azra Erhat'ın küçük balıkçı ve sünger tekneleriyle bir kaç günlük Gökova turlarına çıkmasıyla başlar. Adınıda denizi, dostluklarını pekiştirmek için mekan seçen bu ilk yolcularından alır. Talebin artmasıyla beraber gelişerek ve değişen şartlara ayak uydurarak günümüze kadar gelmiş, farklı ve vazgeçilmez tatil secenekleri arasındaki yerini almıştır.
Dinlenirken; doğayla içiçe olmayı, denize doymayı, kitap okumayı, doğan güneşe karşı bir fincan kahve içmeyi yada batan güneşe karşı bir kadeh içki yudumlamayı arzulayıp, hayal ediyorsanız mutlaka mavi yolculuk yapmalısınız.

Hangi mevsim tercih edilmeli:

Mavi yolculuk, 15 Nisan ile 15 Kasım arasında yapılabilmektedir. Nisan, Mayıs, Haziran, Ekim ve Kasım ayları daha sakindir. Deniz ve hava sıcaklığı mevsim normallerindedir ve fiyatlar daha düşüktür. Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları daha kalabalıktır. Deniz ve hava sıcaklığı mevsim normallerinin üstündedir ve fiyatlar daha yüksektir.

Transfer Hizmeti:

Arzu ettiğiniz takdirde havaalanından yata olan ulaşım hizmetini güvenli, rahat ve uygun koşullarda sizlere sağlayabiliriz.

Kumanya Hizmeti:

Yatınızı kiralarken kumanyalı kiralayıp; kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği ve beş çayı hizmetini alabilir yada kumanya alışverişinizi kendiniz yapıp pişirme ve servis hizmetini alabilirsiniz. Ayrıca içeçeklerinizi yatın içinde bulunan bardan temin edebilir yada servis ücreti ödeyerek kendiniz getirebilirsiniz.

Fiyata dahil olanlar:

Mürettabat, yakıt, kullanma suyu, transitlog, sigorta ve vergi giderleri ile liman masrafları ödeyeceğiniz günlük yat kira bedeline dahildir.

Fiyata dahil olmayanlar:

Yemek ve içeçekler, yat dışında katılacağınız tur ve su sporları ile ören giriş ücretleri ödeyeceğiniz günlük yat kira bedeline dahil değildir.
bahanur yachting maviyolculuk blaue reise blue cruise